Start Radzyń do broni! - targi historyczne
Radzyń do broni! - targi historyczne

 

RADZYŃ DO BRONI
II RADZYŃSKIE TARGI HISTORYCZNEJ  BRONI PALNEJ I MILITARIÓW

FOTORELACJA

 

I Radzyńskie Targi Historycznej Broni Palnej i Militariów odbyły się w sobotę 27 lipca 2013 roku na terenie Zespołu Parkowo – Pałacowego w Radzyniu Podlaskim.

Organizatorzy: Urząd Miasta Radzyń Podlaski, Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Radzyński Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej, Stowarzyszenie Kawaleryjskie w Radzyniu Podlaskim i GRH Wielka Czerwona Jedynka 

Swój udział w targach połączony z pokazami i prezentacjami dioram reprezentowały następujące grupy: Wielka Czerwona Jedynka, GRH III Okręgu Policji Państwowej – Komisariat w Radomiu, Templariusze z Zakonu Rycerskiego Ziemi Międzyrzeckiej, Tatarzynowie ze Studzianki, Wrzesień' 39 z Krakowa, Żelazny Orzeł z Lubartowa, Radzyńskie Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. rtm. Wincentego Zawadzkiego, KGRM Kresy z Białegostoku.

Wszystkie pokazy grup odbyły się na łąkach w parku miejskim. Ponadto w trakcie trwania imprezy można było wziąć udział w konkursie łuczniczym i historycznym oraz zobaczyć udostępnione przy północnej ścianie i na dziedzińcu Pałacu Potockich dioramy rekonstrukcyjne oraz stoiska handlowe z militariami, wyposażeniem, umundurowaniem historycznym i współczesnym oraz stoiska wystawowe: modelarstwa, kolekcjonerskie, wyrobów artystycznych i pojazdów zabytkowych.


 


INFORMACJE

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama