Start WYNIKI KONKURSÓW

 

 

 

 

WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH
XX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Komisja Konkursowa  XX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

 „Quo vadis – dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu”,

 w składzie:

 

1.Anna Korulczyk – przewodnicząca,

2.Anna Wasak – członek,

3.Paweł Żochowski – członek,

 

w dniu 8 listopada 2016 r. w eliminacjach powiatowych w Radzyniu Podlaskim,

 postanowiła nominować do eliminacji wojewódzkich w kategorii

szkół podstawowych 3 osoby:

 

1.Monikę Pawlinę – SP nr 1 w Radzyniu Podlaskim,

2.Natalię Dyjak – SP w Ulanie,

3.Martynę Furman – SP w Komarówce,

 

oraz wyróżnić:

1.Jagodę Zakrzewską – SP w Ulanie,

2.Annę Lipińską - SP w Ulanie,

3.Agatę Klębowską – SP w Zakrzewie,

4.Konrada Świderskiego – SP w Domaszewnicy,

5.Aleksandrę Gajdę – SP w Ulanie,

6.Martynę Muniowską – SP nr 2 w Radzyniu Podlaskim,

7.Karolinę Łobacz – SP w Komarówce,

8.Karolinę Boreczek – SP w Czemiernikach.

 

W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych komisja konkursowa

do konkursu wojewódzkiego nominuje: 

 

1.Martę Zielińską – Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim,

2.Kornelię Mańko – ZSP w Radzyniu Podlaskim

 

Postanowiono również wyróżnić:

1.Wojciecha Zająca - Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim,

2.Izabelę Koślacz - Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim,

3.Anastazję Bąk - Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim,

4.Gabrielę Sobijanek – Gimnazjum w Czemiernikach,

5.Karolinę Dawidek - Gimnazjum w Czemiernikach,

6.Monikę Osak – I LO w Radzyniu Podlaskim

 

---------------------------------------------------------------------------- 

Nagrodzeni w konkursie XXI Ogólnopolskich Jubileuszowych Spotkań
z Piosenką Autorską „Oranżeria" 2016 w Radzyniu Podlaskim.

Jury w składzie: Bogusław Sobczuk, Magdalena Hymos-Sulej oraz Robert Kasprzycki.
Przyznało
- Trzecią nagrodę w wysokości 500 zł otrzymuje zespół Paraluzja,
- Drugą nagrodę ex aequo o wysokości 500 zł trafia do Darii Bieleckiej i Jakuba Zuckermana,
- Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1500 złotych otrzymuje Kinga Suchora, zespół Poefonia 
- Kinga otrzymała również statuetkę aniołka za najczystszy przekaz,
- Daria Bielecka została nominowana do uczestnictwa w Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie,
natomiast nagroda od akustyków dla najlepszego muzyka trafiła do Michała Aftyki.
Nagrody wręczał dyrektor ROK Paweł Żochowski oraz złoty sponsor imprezy,
dyrektor firmy „Dr Gerard”, Marek Kula.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego

Komisja w składzie:
1. Andrzej Kotyła – Przewodniczący Komisji
2. Dariusz Gałan – Członek Komisji
3. Ewa Śliwińska – Członek Komisji
Po wysłuchaniu 22 recytatorów z klas I – III
i 17 z klas IV – VI postanowiła zakwalifikować
do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 2 – 3 czerwca 2016 roku
w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, następujące osoby:
1. Stanisława Krupę ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim
2. Annę Lipińską z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie –  Majoracie
3. Natalię Dyjak z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie – Majoracie
4. Igora Terlikowskiego ze Szkoły Podstawowej w Turowie
Ponadto Komisja wyróżniła następujące osoby:
• Oliwię Korniluk – SP Turów
• Lenę Góralską – SP Turów
• Emilię Gaweł – ZS Białka
• Natalię Bober – SP nr 2 Radzyń Podlaski
• Wiktorię Grzeszuk – SP Grabowiec
• Zuzannę Szymecką – SP nr 2 Radzyń Podlaski
• Paulinę Sierpień – ZO Polskowola
• Weronikę Kaczkę – SP nr 2 Radzyń Podlaski
• Lenę Rudnicką – SP Komarówka Podlaska
• Eunikę Niedźwiecką – SP Żakowola
• Martynę Lecyk – SP Kąkolewnica
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki
rzeczowe ufundowane przez Dyrektora Radzyńskiego Ośrodka Kultury
– Pawła Żochowskiego,a opiekunowie podziękowania
za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

WYNIKI KONKURSU TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

Zmagania oceniał Henryk Kowalczyk, główny instruktor
ds. teatru z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie,
który ogłaszając werdykt wyraził swój zachwyt poziomem
występujących. Nominację na Festiwal Najciekawszych Widowisk Teatralnych
Województwa Lubelskiego otrzymały
3 teatry:
teatr „Arlekin” z Kocka,
teatr „Straszydełka” z Ulanu – Majoratu
teatr „Już kończymy” z Radzyńskiego Ośrodka Kultury.
Przyznano także 2 wyróżnienia, które otrzymały teatry:
„Bez Przerwy” z Radzynia Podlaskiego oraz
„Bez Kapelusza” z Lisiowólki.

--------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI eliminacji powiatowych  konkursu "Śpiewający Słowik".
Nominację do Wojewódzkiego Konkursu
Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Rykach  
otrzymali:
Natalia Dyjak,
Natalia Milaniuk
Karol Górski.

 

 


INFORMACJE

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama