Wakacyjne „Kino pod chmurką”

W czwartek 5 lipca odbyła się w Radzyniu druga projekcja w ramach wakacyjnego „Kina pod chmurką”. Wyświetlony został film pt. „Słaba płeć”, polska komedia z Olgą Bołądź i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. Propozycja ta spotkała się dużym zainteresowaniem mieszkańców Radzynia, którzy tłumnie przybyli w czwartkowy wieczór do parku.

– Duża frekwencja podczas dwóch pierwszych projekcji wakacyjnego „Kina pod chmurką” stanowi dla mnie potwierdzenie, że był to strzał w dziesiątkę. Cieszę się z tego niezmiernie i mam nadzieję, że tylko pogoda nie pokrzyżuje nam naszych planów – powiedział Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Projekcje w ramach wakacyjnego „Kina pod chmurką” za każdym razem mają charakter bezpłatny. Jednak dla podniesienia komfortu oglądania każdy może wynająć sobie leżak (cena 5 zł). Ponadto można przynieść ze sobą krzesełko, taboret, karimatę, materac bądź koc. Na pewno dla wszystkich znajdzie się miejsce. W przypadku złej pogody projekcje będą się odbywały w sali kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Już w najbliższy czwartek (12 lipca) odbędzie się kolejna projekcja w ramach „Kina pod chmurką”. Tym razem o godz. 21.00 obejrzymy film „Sprawa Chrystusa”.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram wszystkich zaplanowanych projekcji.

© 2017 Radzyński Ośrodek Kultury