500 osób na wakacyjnym „Kinie pod chmurką”!

W czwartek 26 lipca odbyła się w Radzyniu piąta projekcja w ramach wakacyjnego „Kina pod chmurką”. Wyświetlona została bajka „Były sobie człowieki”, mówiąca o małpoludzie Edwardzie, który niefortunnie łamie przednią łapę. Aby przeżyć, musi się usamodzielnić i nauczyć chodzić na dwóch nogach.

Po raz kolejny pogoda dopisała, a mieszkańcy Radzynia nie zawiedli. – Kto przyszedł trochę później nie mógł już liczyć na leżak, których bardzo szybko zabrakło. W sumie z propozycji Radzyńskiego Ośrodka Kultury skorzystało blisko 500 osób! To bardzo cieszy i stanowi dla nas potwierdzenie, że wstrzeliliśmy się w gusta mieszkańców – powiedział Robert Mazurek, dyrektor ROK.

A już w najbliższy czwartek (2 sierpnia) odbędzie się kolejna projekcja w ramach „Kina pod chmurką”. Tym razem o godz. 20.30 obejrzymy film „Miasto 44”, który opowiada historię dwojga młodych ludzi, których miłość zostaje wystawiona na próbę, gdy 1 sierpnia 1944 r. wybucha Powstanie Warszawskie. Tradycyjnie widzimy się na łączce od strony północnej Pałacu Potockich. Nie może Was tam zabraknąć!

© 2017 Radzyński Ośrodek Kultury